Smycze reklamowe

W dzisiejszych czasach konkurencja w niemal każdej branży jest ogromna, dlatego warto postawić na skuteczną formę promocji. W związku z tym celem naszej firmy jest tworzenie takich produktów, które będą w 100% odpowiadać współczesnym potrzebom wszystkich Klientów i ich kontrahentów.
Naszą sprawdzoną metodą na zwiększenie rozpoznawalności marki są smycze reklamowe. Chcąc przekazywać naszym Klientom wyłącznie najlepsze rozwiązania, wszystkie prezentowane przez nas artykuły wykonujemy z wysokogatunkowych półproduktów przy zachowaniu możliwie jak najniższej ceny sprzedaży. W tym celu przed podjęciem jakichkolwiek działań, tworzymy wstępną wizualizację, nanosimy ewentualne poprawki i dopiero później tworzymy upominek.

Smycz z nadrukiem

Proponowane gadżety reklamowe wykonujemy z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii. Do produkcji smyczy z nadrukiem wykorzystujemy innowacyjną metodę sublimacji. Dzięki niej nadruk jest niezwykle trwały i nie ściera się nawet przez długi okres użytkowania. Technika sublimacji pozwala na tworzenie skomplikowanych nadruków z wykorzystaniem pełnej palety barw.
Materiały wybierane do produkcji smyczy z nadrukiem są opatrzone specjalnym certyfikatem potwierdzającym najwyższą jakość wykonania. Na życzenie Klienta, wykonujemy nadruki z jednej lub z dwóch stron produktu, w kilku wymiarach do wyboru.
Poniżej przedstawiamy przykładowe realizacje. Więcej smyczy z nadrukiem prezentujemy w portfolio.

Smycz bez nadruku

W ofercie naszej firmy prezentujemy również smycze w jednolitym kolorze, bez zastosowania nadruku. Minimalistyczne wersje sprawdzą się doskonale, kiedy nie mamy dobrego pomysłu na nadruk lub decyzję o tego rodzaju formie promocji podejmujemy w ostatniej chwili. Uniwersalny produkt bez nadruku wzbogacony o funkcjonalny karabińczyk idealnie sprawdza się jako zawieszka identyfikatora firmowego, klucza, telefonu bądź pendrive’a.
Polecamy produkty w 12 atrakcyjnych kolorach do wyboru. Wykorzystanie materiałów najwyższego gatunku zapewni zachowanie intensywności koloru przez długi czas użytkowania.
Poniżej przedstawiamy przykładowe realizacje. Więcej smyczy bez nadruku prezentujemy w portfolio.

Smycz podwójna

Kolejną naszą propozycją jest reklamowa smycz podwójna. Do jej produkcji wykorzystuje się trwałą taśmę poliesterową. Dzięki zastosowaniu dwóch warstw materiału, oferowany gadżet jest jeszcze bardziej trwały niż jego pojedynczy odpowiednik. Podwójna smycz cechuje się wyjątkową odpornością na wszelkie niekorzystne uszkodzenia zewnętrzne. Tego rodzaju atrakcyjny upominek proponujemy Klientom, którym zależy na podarowaniu luksusowego gadżetu cechującego się nie tylko funkcjonalnością, ale odznaczającego się również nowoczesnym designem.
W ofercie prezentujemy także modele z wygodnym zapięciem pozwalającym na odczepienie jednej części smyczy.
Poniżej przedstawiamy przykładowe realizacje. Więcej smyczy podwójnych prezentujemy w portfolio.

Smycz na nadgarstek

Z myślą o osobach, które poszukują wygodnych i funkcjonalnych rozwiązań stworzyliśmy smycze na nadgarstek. Tego rodzaju gadżet sprawdza się świetnie jako zawieszka do kluczy, telefonu bądź innego ważnego przedmiotu, który chcemy mieć zawsze pod ręką. Prezentujemy artykuły z karabińczykiem bądź sznureczkiem umożliwiającym łatwe przymocowanie konkretnego elementu. Gadżet w modnym kolorze z atrakcyjnym nadrukiem to doskonały upominek reklamowy zarówno dla Klientów dorosłych, jak również dla młodzieży.

Skorzystaj z naszych propozycji i daj się zauważyć potencjalnym Klientom.